Mini sernik na zimno z galaretką

Mini sernik na zimno z galaretką

Na sklepowych półkach pojawiła się nowość firmy Delecta - szybki sernik na zimno. Do jego przygotowania nie potrzebujemy lodówki, a jedynie 100 ml zimnego mleka. Sernik gotowy jest w 5 minut. Do wyboru mamy 3 smaki produktu: sernik na zimno z prawdziwą wanilią, z truskawkami i z wiśniami. Ja przygotowałam w szklankach galaretkę, a przed samym podaniem szklanki uzupełniłam w/w sernikiem i owocami.


Składniki

- 1 galaretka truskawkowa;
- 2 saszetki szybkiego sernik na zimno firmy Delecta;
- 200 ml zimnego mleka;
- owoce.

Mini sernik na zimno z galaretką

Przygotowanie

Galaretkę przygotuj zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Ostudź i przelej do szklanek. Włóż do lodówki, aż galaretka stężeje.
Kolejno zgodnie z instrukcją na opakowaniu przygotuj sernik. Schłodzone mleko (100 ml) energicznie wymieszaj łyżeczką z zawartością jednoporcjowej saszetki i natychmiast przełóż do szklanek z galaretką. Udekoruj owocami. Po 5 minutach deser będzie gotowy!

„Przygotowanie Szybkiego Sernika na zimno Delecta jest bardzo proste. Bez lodówki i długiego czasu chłodzenia, można delektować się oryginalną przekąską na zimno w dowolnej chwili dnia w domu, w biurze, na wyjeździe za miasto.”

Mini sernik na zimno z galaretką